پوست ما بازتاب احساسات و آیینه زیبایی ماست.

به دنیای یگانه برند محصولات زیبایی اینستنت Instant از کمپانی فازیلب Phasilab  فرانسه خوش آمدید.

لابراتوارهای تخصصی فازیلب با بهره گیری از تجربه ای ۳۰ ساله به عنوان نوآورترین کمپانی در تولید محصولات درمانی، مراقبتی و زیبایی پوست در جهان شناخته شده است. مقر اصلی فازیلب در کشور فرانسه می باشد و سایت تولیدی بسیار مجهز و فناورانه آن در شهر مارسی فرانسه واقع شده است.

محققین و متخصصین اين لابراتوار پس از سالها تحقيقات با همکاری متخصصین پوست، داروسازان و دانشگاه های برتر فرانسه، برند اینستنت را که شامل محصولات کامل درمانی، مراقبتی و زیبایی پوست می باشد خلق نمودند.محصولات درماکازمتیک اینستنت  با بکارگیری از ترکیبات موثره و  طبیعی، بر درمان اختلالات پوستی تمرکز دارد تا ضمن رفع این اختلالات و آسیب های پوستی، طراوت و زیبایی طبیعی را به افراد بازگرداند.کلیه محصولات اینستنت فاقد اسانس، رنگ، پارابن و هرگونه مواد حساسیت زا مي باشند. داشتن اين خصوصيات و استفاده از تركيبات ارگانيك باعث شده است تا حتي خانم هاي باردار و افرادي كه به انواع محصولات پوستي واكنش های حساسیتی نشان مي دهند نیز بتوانند با خیالی آسوده از محصولات اینستنت استفاده نمايند.محصولات برند اینستنت زیر نظر کلینیک های تخصصی پوست اروپا، از نظر عدم حساسیت زایی و اثربخشی مناسب بر روی انواع پوست، بررسی و تایید گردیده اند.

 

دکتر ویکتور فارِگون موسس شرکت فرانسوی فازیلب می گوید:

خانم ها همواره در تلاش برای کسب زیبایی بیشتر می باشند چراکه این زیبایی در روابط اجتماعی آن ها تاثیر بسزایی دارد. بیش از ۴۰ سال است که وابستگی به اقلام آرایشی و محصولات مراقبت از پوست و حتی جراحی های زیبایی در دنیا رواج داشته است.اهمیت به همین دغدغه خانم ها در سراسر جهان من را بر آن داشت که تجربه بین المللی ۲۵ ساله خود در صنعت آرایشی و بهداشتی را به کار گرفته و لابراتوار تخصصی فازیلب را در فرانسه با هدف تولید و عرضه محصولاتی با تاثیرات آنی و شگرف تحت نام برند اینستنت جهت پاسخگویی به کلیه نیازهای پوستی تاسیس کنم.

ما اولویت اساس خود در طراحی فرمولاسیون های اینستنت را بر دریافت بازخورد اثربخش بودن محصولات توسط مشتریانمان قرار داده ایم ، چراکه اگر مصرف کنندگان احساس تاثیر مثبت از محصولی دریافت نکنند، حتی اگر آن محصول نوآوری جدیدی را هم ارائه داده باشد، منجر به کسب رضایت از طرف مصرف کننده نخواهد شد و محصول را از سبد مصرف خود کنار خواهند گذاشت. درواقع می توان گفت میزها و جعبه های آرایش خانم ها پر از محصولات گوناگون مراقبتی پوست است که کنار گذاشته شده اند، چراکه حس راحتی و اثر بخشی با آن ها حاصل نشده است.

ما با درک ضرورت و اهمیت این مساله فرمولاسیون های غنی شده ای از عصاره طبیعی شیرین بیان را با ترکیب مواد موثره دیگر در هم آمیختیم تا مصرف کننده شاهد اثربخشی سریع و درمانی محصولات باشد.همچنین هدف دیگر ما ارتقاء آگاهی خانم ها به مساله مراقبت روزانه از پوست نیز می باشد تا بدین وسیله سلامتی، شادابی و طراوت پوست هایشان را تا سالیان سال تضمین کنند. چرا که پوست ما بازتاب احساسات و آیینه زیبایی ما است. از شما دعوت می کنم با نوآوری های کمپانی فازیلب در خلق برند Instant به عنوان یگانه برند محصولات خلاقانه زیبایی آشنا شوید.

 

تمامی محصولات اینستنت در لابراتوارهای مطرح اروپا مانند eurofins و SILDEV مورد آزمایش قرار گرفته و تایید شده اند.

همه محصولات با توجه به استانداردهای صنعت آرایشی و دارویی اروپا BSI- ISO تولید شده اند.